Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ficove trafiky za naše peniaze. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

To čo je napisane v blogu je pravda

Fico and company v priamom prenose už nedodržuju ani to , čo si sami politici pripravili pre seba - nejake formalne zakony a predpisy , aby sa všetko dalo rozkradnut v sulade so zakonom , a tak možu do sutaže o predsedu URSo vpustit 4 kone , kedže Jahnatko podla Fica vyhral presvedčivo minimalne o 4 konske hlavy.
Mne ako občanovi to samozrejme vadi.
Ale ked čitam v blogu že to vadi aj štandartnemu politikovi , ktory momentalne nie je pri koryte , tak by som sa rad opytal - ako sa taketo veci robili , ked bol poslanec hore a jeho strana sa podielala na moci ? Ako sa vtedy obsadzovali funkcie ? Kedže mu vadi dosadzovanie hlupakov do odbornych funkcii na zaklade politickej nominacie , predpokladam , že oni dosadzovali len odbornikov bez ohladu na to či je alebo nie je člen ich strany - a požiadal by som o uvedenie par konkretnych prikladov , ako to fungovalo za neho .
A ako perličku možem uviest nominantku jednej modrej krestanskej strany , ktora ako veduca štatneho podniku s mnohomilionovym štatnym majetkom , ktory tato poctiva politicka strana tunelovala na sude / samozrejme ako svedkynna / uviedla : nevedela som , kto na ktorom oddeleni čo robi a nekontrolovala som , čo mi davali podpisovat.
A rad by som vedel , aky je podla poslanca rozdiel medzi Jahnatkom a takouto veducou štatneho podniku - obaja boli dosadeni politickymi stranami. A tiež ako by si on predstavoval obsadzovanie podobnych miest v štatnej sprave , keby sa dostal zasa do vlady a mohol o tychto veciach rozhodovat.
Lebo nepoznam zatial ani jedneho politika , ktory by z vlastnej iniciativy navrhol nejake opatrenia na znemožnenie rozkradania štatneho majetku - ved aku by mala strana na taketo niečo motivaciu ? :-)
 

A ja ešte

pripomeniem trafikantov, ktorým preceda KDH dohodil kšefty ako minister dopravy a potom im dával zlaté padáky, napr. Hrdá 180 tisíc euro, Kravec plus ďalší po cca 200 tisíc ečiek. A pritom tieto štátne firmy zostali po vláde KDH riadne podojené. Toto Vám pán Zajac nevadilo? Tak pri Fígeľovi ako teraz ste boli v predsedníctve KDH! Alebo to funguje tak, že náš kradnúť môže, len z iného politického košiara nie? Alebo azda ste boli kritický k Fígeľovi, tak potom to sem dajte. KDH túžilo a aj túži po spolupráci so Smerom, tak ako spolupracovalo s gaunerom Bugárom. Azda ste ani to nevedeli, kto je Bugár? Ak by bolo KDH sa dostalo do parlamentu, je takmer isté, že je v koalícii so Smerom. Pán Bobula tiež predtým bol a aj teraz je v predsedníctve KDH a nevadilo mu zbytočné prepúšťanie železničiarov cca 5 tisíc zamestnancov, pritom on nemal ako KDHák problém v čase prepúšťania sa zamestnať v železniciach, dokonca po jednom mesiaci! dostal aj odmenu navyše! Toto je podľa KDH prorodinná politika? Takto bude KDH postupovať, keď sa dostane do vlády? Pán Zajac, voliči na to nezabudli.
 
Hodnoť

 

"Blog má pravdu...ale čo vy a čo tí oní ?!" Chybou je, že ho napísal člen strany zodpovednej aj za podobné chyby v minulosti. Vlastne ani nie chybou, ale vlastne drzosťou, že vlastne "zlodej kričí, chyťte zlodeja !". Nebolo by načase už urobiť nejakú zásadnú čiaru a nedovoliť už nikomu robiť také prešľapy, namiesto hľadania, obviňovania a dokonca, akoby ospravedlňovania, pre prešľapy iných strán a ľudí v minulosti ?
Ak toto - "vy áno, my už nie ?" - neprestane, tak tieto neodborné, protizákonné, protispoločenské a nemorálne praktiky nikdy neprestanú, neskončia.
 
Hodnoť

Stretli ste sa už s darebákmi ?

pre nich platí : kamarilA SA NEBUDE UDáVAť NIKDE Na SVETE, ZLOčIN TOTIž SPáJA VIAC AKO láska.
Nič vám to nepripomína ... napr. mnohých našich politikov ????
 
Hodnoť

 

len aby sa nezabudlo, kam to teraz Smer nominoval Vášho Paľka Hrušovského ?
 


Najčítanejšie


 1. Július Kovács: Fico členovia Smeru, Hlasu boli zmazaní z obchodného registra. Čižnárove peklo na rozlúčku 27 612
 2. Vladimír Krátky: Sulík odvolal riaditeľku SOI . Konečne . 2 719
 3. Jozef Ivan: Nedávno to konštatoval aj Róbert Fico alebo Pančované osobnosti 2 566
 4. Martin Fletcher: Prodej vstupenek na Winter Classic začne v pondělí 27. července 1 857
 5. Věra Tepličková: Ľutovať či odpísať? 1 444
 6. Karol Turza: Spomienky na VK (Vojenskú katedru) SVŠT – Strojníckej fakulty v rokoch 1985-87, II. časť 1 189
 7. Mišo Šesták: Ako 230 československých vojakov zosmiešnilo tisíc maďarských v boji o "Tóthország" 971
 8. Ondrej Putra: Naozaj veľa trhaviny v Libanone? 834
 9. Soňa Bulbeck: Prečo ľudia klamú?! 759
 10. Július Kovács: Boli doby, keď sa Štefunko a Truban videli premiérmi, našťastie záložný Smer prehral. 726

Rebríčky článkov


 1. Kristína Jakubičková: Ako prekonať samu seba alebo beh na Pajštún
 2. Dominik Parajka: Prekvapil ma! Nový Hyundai i10 test
 3. Július Kovács: Boli doby, keď sa Štefunko a Truban videli premiérmi, našťastie záložný Smer prehral.
 4. Filip Colombo: Fico a jeho Belemnofóbia.
 5. Štefan Vidlár: Kotel
 6. Gabo Németh: Svet poézie - Svet slova
 7. Július Kovács: Fico členovia Smeru, Hlasu boli zmazaní z obchodného registra. Čižnárove peklo na rozlúčku
 8. Štefan Vidlár: Pandémija blbosci
 9. Olívia Lacenová: Striebro sa konečne prebralo z letargie
 10. Vladimír Krátky: Sulík odvolal riaditeľku SOI . Konečne .


Už ste čítali?